درباره مهندس نیما نبئی

  • شرکت وسام طب وندا
  • تاریخ انتشار 1400 / 10 / 06
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 250

مهندس نیما نبئی طی دهه ی اخیر به فعالیت های حرفه ای، مدنی و سیاسی متعددی مشغول بوده و البته افتخارات بسیاری نیز ، کسب نموده است . وی به مدت ۱۰ سال به عنوان نماینده مدیران صنایع و سپس 

به مدت دو سال با همین عنوان، عضو هیات های تشخیص و حل اختلاف اداره کار و امور اجتماعی لارستان بود و هم زمان ، به عنوان نماینده اتاق بازرگانی استان فارس ، با عضویت در هیات حل اختلاف سازمان تامین اجتماعی لارستان ، ایفای نقش نمود . شایان ذکر است ؛ او به مدت ۱۵ سال ، رئیس شرکت پارس گاز در منطقه لارستان و پس از آن به مدت ۷ ماه ، قائم مقام شرکت یاد شده در استان فارس بود .

 

مهندس نیما نبئی برگزیده سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس به عنوان‌ ” مدیر نمونه استان ” در سال ۱۳۸۶ شد و سپس ، به جشنوار ملی مدیران جوان کشور در سال ۱۳۸۷ راه یافت و ضمن دریافت لوح سپاس و تندیس ویژه جشنواره از دکتر حسن روحانی و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و نیز نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران (آقای ویکسی گانگ) عنوان مدیر جوان نمونه کشور را در میان ۷۲ شرکت کننده و در همان سال، کسب کرد و از سوی خانه صنعت و معدن ایران نیز ، مورد تمجید واقع گردید .
او همچنین، عضویت در انجمن مدیران صنایع ایران ، عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی کشور ، عضویت در شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب لارستان ، خنج و گراش و نیز ، عضو ارشد هیات موسس حزب ندای ایرانیان در لارستان و همچنین، قائم مقامی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در اردیبهشت ۱۳۹۶ و معاون حقوقی مناطق پنجگانه استان فارس را در کار نامه خود دارد .

به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All rights reserved

5/5